Eko-limit.Buv.lv
Kategorijas preces

Eiro-tipa koka ārdurvis, koka ārdurvju ražošana

Kompānijas EKO-LIMIT "EURO" tipa koka ārdurvis pielāgotas vietējam klimatam (tehnoloģija IV-68) (atbilst DIN 68121).Durvīm ir 5 pozīcijas vērtnes piespiešanai pie rāmja, kas garantē drošību strauju temperatūras un mitruma svārstību apstākļos (pēc pasūtītāja vēlēšanās var uzstādīt arī cita mehānisma uzstādīšana ar fiksāciju 2 pozīcijās) . Durvis nedeformējas (neizliecas un neieliecas). Durvju viras un mehānisms „Zirneklis” – regulējami.

Durvju pārseguma varianti: lakojums, krāsojums, tonējums ar laku.

Tehniskais raksturojums
Durvju konstrukcijas pamats ir Latvijā ražota līmēta triju kārtu brusa 110x70mm, kas atbilst Eiropas standartam DIN68121, ar mitrumu 10+-2%. Labākā no tirgū piedāvātajām. Brusas „saaudzēšanas” laikā tiek uzturēts īpašs mikroklimats.

Kā piepildītājs tiek izmantots četru kārtu siltumizolējošs panelis no putupoliuretāna, ar uzklātu siltumu atspoguļojošu alumīnija kārtu un atmosfērnoturīgu koka (priedes) pārklājumu, ko ražo Weiss Chemie (Vācija).

Salizturība: -500C- -600C

Kombinēto durvju izgatavošanā tiek pielietota selektīva stikla pakete ar Pilkington stiklu (Anglija). Šāda tehnoloģija garantē maksimālus siltuma un trokšņa izolācijas raksturojumus.

Schlegel firmas porainās – silikona blīvējošas sistēmas (25 gadu garantija) Q-LON pielietošana nodrošina kvalitatīvu piedurlīstes blīvējumu un hermētiskumu, kā arī saudzīgu durvju aizvēršanu bez trokšņa. Blīvējums tiek uzstādīts gan uz durvju vērtnes, gan arī uz rāmja.

Konstrukciju iekšējās telpas hermētiskums un mitruma drošība tiek panākta, tās elementu salaiduma vietas apstrādājot ar silikona hermētiķi „Soudal Silirub 2S”. Tā īpašības nodrošina hermētisku, elastīgu un ilglaicīgu detaļu savienojumu, kas nereaģē uz ķīmiskajiem šķīdinātājiem, bioloģiskajām un atmosfēras iedarbībām. Hermētiks saglabā savas īpašības temperatūras diapazonā no -600С līdz +2000С.

Koka logi, balkona durvis, ārdurvis, stiklotās konstrukcijas atbilst DIN 68121(tips IV 68, IV 78, IV 90), kuru izstrādājis Vācijas institūts, kas veic pētījumus koksnes un kokapstrādes jomā.

Ārdurvis ir gan ārējā, gan iekšējā interjera neatņemams elements.Noderīga informācija.Durvju funkcionālās īpašības nosaka izmērs, to konstrukcijas īpatnības, materiāls, no kā tās izgatavotas, kvalitāte un veids, kādā tikusi piedzīta plātne. Tipveida ārdurvju plātnes augstums parasti ir 2,0—-2,1 m, platums (vienviru durvīm) — 0,8—1,0 m, biezums — 50—70 mm. Un pats par sevi saprotams – jo lielāka durvju aile, jo masīvākām jābūt durvīm. Tādējādi durvis pilnā mērā nodrošinās nepieciešamās siltuma un skaņas izolācijas funkcijas.

Ārdurvis pamatā tiek izgatavotas no koka un metāla. Saprotams, ka šo materiālu īpašības dažādi nodrošina ārdurvju pamatfunkciju izpili. Metāla durvis nenodrošina tikpat labu siltuma un skaņas izolācijas efektu kā koka durvis.

Dzīvokļi un privātmājas visbiežāk tiek aprīkotas ar koka ārdurvīm, taču tās var būt piemērotas tādā gadījumā, ja durvīm netiek izvirzītas īpašas drošības prasības. Tomēr kvalitatīvu koka ārdurvju konstrukcijai jābūt drošai un stiprai, nodrošinātai ar slieksni, kvalitatīvu blīvējumu, siltinājumu, drošu slēdzeni un actiņu. Durvis jāaprīko ar metāla plintusu, bet ja ieejas durvis tiek izmantotas kā ārdurvis, to ārējai virsmai jānodrošina pret mainīgajiem klimatiskajiem apstākļiem noturīga apdare. Ieejas durvis var būt arī stiklotas – šim nolūkam var izmantot īpašas stikla paketes.Tel.: (+371) 29372137Jūs varat iepazīties ar visas produkcijas paraugiem un kvalitāti.
Aicinām apmeklēt ražotni Salamandras ielā 1, 3.korpuss (Jugla).

Sia "EKO-LIMIT"
ekolimit@gmail.com
Тel.(+371) 29372137